spectrumLED - LED AR111 GU10 230V 10W 40° WW
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030816 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 1100lm |
| Fényszög: | 40° |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat: | GU10 |
| Fogyasztás: | 10W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 8 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | 111x68 mm |
| Színhőmérséklet: | 3000K |