spectrumLED - LED hűtőizző BA15D 230V 1, 5W CW
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030090 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 150lm |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat: | Ba15d |
| Fogyasztás: | 1.5W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 172 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | 23x50 mm |
| Színhőmérséklet: | 6000K |