spectrumLED - MR11 GU10 4W 290 lm 6000K (hidegfehér) CW LED fényforrás
0 / 5
0 / 5
4W GU10 MR11 LED SPOT fényforrásHideg fehér
| Termék ID: | #6028704 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 290lm |
| Fényszög: | 38° |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat: | GU10 |
| Fogyasztás: | 4W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 38 db |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 6000K |