spectrumLED - MR16 GU5.3 GU5.3 12V 4W 290 lm 6000K (hidegfehér) SMD 100° CW LED fényforrás
0 / 5
0 / 5
LED MR16 fényforrás 4W Hideg fehér
| Termék ID: | #6031421 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 290lm |
| Fényszög: | 100° |
| Feszültség: | 12 V |
| Foglalat: | GU5.3 |
| Fogyasztás: | 4W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 71 db |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 6000K |