spectrumLED - PAR30 E27 20W 2000lm (WOJ14174)
0 / 5
0 / 5
SpectrumLED LED Fényforrás, „izzó" PAR beltéri használatra IP20 védettségű 20W 230 V E27 műanyag Hideg fehér 2000lm 130mm Márka: SpectrumLED; Teljesítmény (W): 20; Foglalat: E27; Szín és színhőmérséklet: 6000K hideg fehér; Fényáram: 2000; Szórásszög: 24; Működtető feszültség: 230 V; Mérete: 95 x 130 mm; Védettség: IP20; Elhelyezés: Beltéri; Várható élettartam (óra): 17000; Besorolási osztály: A+; E27-es foglalat: Az Edison foglalatú lámpák közül a legelterjedtebb az E27-es foglalatú LED „izzó. A hagyományos E27-es égőkhöz hasonlóan, az E27-es LED „izzó is 220-250 voltos hálózati áramot igényel. Ezért a korábban használt hagyományos izzókat könnyedén kicserélheti modern LED fényforrásra, amelynek egyrészt sokkal hosszabb a várható élettartama - amit a ki-be kapcsolás sem befolyásol -, továbbá nem melegszik fel olyan mértékben sem, mint a hagyományos izzók. Hideg fehér fény ( COOL WHITE ): A hideg fehér fény erős és nagyon világos, éppen ezért jobban tudunk koncentrálni, és az olvasáshoz is ideális ahol ilyen típusú világítást használnak. Ez a világítás főleg az ipari és kereskedelmi egységekben jellemző, de modern, és minimalista otthonokban is egyre elterjedtebb. Egy üzletben, irodában, üzemben ezért lehet jó ez a megoldás, mert az erős fény minden sarkot egyenletesen képes bevilágítani.
| Termék ID: | #6032938 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 2000 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 20 W |
| Sugárzási szög: | 24 ° |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |