spectrumLED - Premium Clear COG 6W=65W E27 LED kisgömb izzó, természetes fehér 2évG WOJ14397_5_5W (WOJ14397_5_5W)
0 / 5
0 / 5
A Spectrum© PREMIUM CLEAR 6W=65W 900 lumen E27 LED kisgömb izzókiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, dekorációs világítás kialakítására. Mérete hasonló a normál kisgömb izzóhéhoz. Klasszikus, elegáns megjelenés. 4000 K-es természetes fehér fényű, a Filament LED technológiának köszönhetően izzószerű fényhatás. A lengyel SPECTRUM LED 1990-ben lett alapítva, a LED fényforrásaik egy részét Lengyelországban gyártják. Saját laboratóriummal, fejlesztéssel, 4400 m2-es raktárral és kb. 10000 különböző termékkel rendelkeznek. Kiváló minőség és ár/érték arány jellemzi termékeiket, melyek nagyobb részét Nyugat-Európában értékesítik. A LEDcenter. hu a lengyel SPECTRUM LED kizárólagos hazai online forgalmazója. Folyamatos, heti 2-3 alkalommal történő beszállítással, nagyobb mennyiség esetén is gyors kiszolgálással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére. 60 W-os hagyományos izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 41300, - Ft 60 W-os hagyományos égőről történő csere esetén(17.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 60 W-os hagyományos égő 45900 Ft-ot, - Spectrum© PREMIUM CLEAR 6W=62W 500 lumen E27LED kisgömb égő 4590 Ft-ot fogyaszt.
| Termék ID: | #6031204 |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 17.000 óra |
| Energiaosztály: | D |
| Fényáram: | 900 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V hagyományos becsavarós |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen |
| Lencse típusa: | üveg |
| Méretek: | 72 mm hosszú, 45 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér, 4000 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 6 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |