spectrumLED - Premium Clear COG 7W 1800K E27 LED körte izzó, extra melegfehér 2évG WOJ14655 (WOJ14655)
0 / 5
0 / 5
A Spectrum© PREMIUM CLEAR 7W 600 lumen E27 LED extra melegfehér izzókiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, dekorációs világítás kialakítására. Mérete hasonló a normál körteégőéhez. Klasszikus, elegáns megjelenés. 1800 K-es extra melegfehér fényű, a Filament LED technológiának köszönhetően izzószerű fényhatás. A lengyel SPECTRUM LED 1990-ben lett alapítva, a LED fényforrásaik egy részét Lengyelországban gyártják. Saját laboratóriummal, fejlesztéssel, 4400 m2-es raktárral és kb. 10000 különböző termékkel rendelkeznek. Kiváló minőség és ár/érték arány jellemzi termékeiket, melyek nagyobb részét Nyugat-Európában értékesítik. A LEDcenter. hu a lengyel SPECTRUM LED kizárólagos hazai online forgalmazója. Folyamatos, heti 2-3 alkalommal történő beszállítással, nagyobb mennyiség esetén is gyors kiszolgálással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére. 56 W-os hagyományos izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is.
| Termék ID: | #6029974 |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 17.000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényáram: | 600 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V, normál becsavarós |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen |
| Lencse típusa: | üveg |
| Méretek: | 107 mm hosszú, 60 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | extra melegfehér, 1800 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 7 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |