SYLVANIA - E27 4W 0027157
0 / 5
0 / 5
SYLVANIA 27157 TOLEDO RT CS A60 450LM E27 SL tulajdonságai Lámpa élettartama: 15000 óra Teljesítmény: 4 W Forma: Körte Cikkszám: 1191571 Működési feszültség: 230 V Színhõmérséklet: 2700 K Energ
| Termék ID: | #6028054 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 450 lm |
| Fényhasznosítás: | 113 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 70 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |