SYLVANIA - LED izzó, E14, gyertya, 4, 5W, 470lm, 4000K (HF), SYLVANIA ToLEDo (SLED15) (29610)
0 / 5
0 / 5
A LED izzó, E14, gyertya, 4,5W, 470lm, 4000K (HF), SYLVANIA ToLEDo (SLED15) -kompakt és elegáns kialakítás -alkalmas halogén-, izzó- és kompakt fénycsövek helyettesítésére -azonnali fény egy kapcsoló megnyomására -egyenletes fényeloszlás -jó színvisszaadás (CRI 80) -15 000 óra átlagos névleges élettartam -3 év garancia-hez készült, kiváló minőségű nyomtatási megoldást kínál. Tökéletes választás azok számára, akik megbízható teljesítményre vágynak. -kompakt és elegáns kialakítás -alkalmas halogén-, izzó- és kompakt fénycsövek helyettesítésére -azonnali fény egy kapcsoló megnyomására -egyenletes fényeloszlás -jó színvisszaadás (CRI 80) -15 000 óra átlagos névleges élettartam -3 év garancia
| Termék ID: | #6029226 |
| Cikkszám: | 29610 |
| EAN kód: | 5410288296104 |
| Alcsoport: | LED |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energia felhasználás: | 4.5 W |
| Fényáram erőssége / lumen: | 470 lm |
| Foglalat típusa: | E14 |
| Forma: | gyertya |
| Szabályozhatóság: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színhőmérséklet típusa: | hideg |