SYLVANIA - LED izzó, E27, gömb, 9, 5W, 1055lm, 4000K (HF), SYLVANIA ToLEDo (SLED05) (29590)
0 / 5
0 / 5
A LED izzó, E27, gömb, 9,5W, 1055lm, 4000K (HF), SYLVANIA ToLEDo (SLED05) -kompakt és elegáns kialakítás -alkalmas halogén-, izzó- és kompakt fénycsövek helyettesítésére -azonnali fény egy kapcsoló megnyomására -egyenletes fényeloszlás -jó színvisszaadás (CRI 80) -15 000 óra átlagos névleges élettartam -3 év garancia-hez készült, kiváló minőségű nyomtatási megoldást kínál. Tökéletes választás azok számára, akik megbízható teljesítményre vágynak. -kompakt és elegáns kialakítás -alkalmas halogén-, izzó- és kompakt fénycsövek helyettesítésére -azonnali fény egy kapcsoló megnyomására -egyenletes fényeloszlás -jó színvisszaadás (CRI 80) -15 000 óra átlagos névleges élettartam -3 év garancia
| Termék ID: | #6029845 |
| Cikkszám: | 29590 |
| EAN kód: | 5410288295909 |
| Alcsoport: | LED |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energia felhasználás: | 9.5 W |
| Fényáram erőssége / lumen: | 1055 lm |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Forma: | gömb |
| Szabályozhatóság: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színhőmérséklet típusa: | hideg |