SYLVANIA - LED izzó, E27, kisgömb, 6, 5W, 806lm, 2700K (MF), SYLVANIA ToLEDo (SLED13) (29631)
0 / 5
0 / 5
A LED izzó, E27, kisgömb, 6,5W, 806lm, 2700K (MF), SYLVANIA ToLEDo (SLED13) -kompakt és elegáns kialakítás -alkalmas halogén-, izzó- és kompakt fénycsövek helyettesítésére -azonnali fény egy kapcsoló megnyomására -egyenletes fényeloszlás -jó színvisszaadás (CRI 80) -15 000 óra átlagos névleges élettartam -3 év garancia-hez készült, kiváló minőségű nyomtatási megoldást kínál. Tökéletes választás azok számára, akik megbízható teljesítményre vágynak. -kompakt és elegáns kialakítás -alkalmas halogén-, izzó- és kompakt fénycsövek helyettesítésére -azonnali fény egy kapcsoló megnyomására -egyenletes fényeloszlás -jó színvisszaadás (CRI 80) -15 000 óra átlagos névleges élettartam -3 év garancia
| Termék ID: | #6029557 |
| Cikkszám: | 29631 |
| EAN kód: | 5410288296319 |
| Alcsoport: | LED |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energia felhasználás: | 6.5 W |
| Fényáram erőssége / lumen: | 806 lm |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Forma: | kis gömb |
| Szabályozhatóság: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színhőmérséklet típusa: | meleg |