SYLVANIA - LED izzó, GU10, spot, 6, 2W, 450lm, 4000K (HF), SYLVANIA RefLED (SLED19) (29179)
0 / 5
0 / 5
A LED izzó, GU10, spot, 6,2W, 450lm, 4000K (HF), SYLVANIA RefLED (SLED19) -kompakt, energiatakarékos és kivételes értékű LED GU10 lámpa -a halogén GU10 lámpával megegyező formájú és méretű -Compact Cluster SMD technológia, amely nagy hatékonyságot tesz lehetővé halogén megjelenéssel -csökkentett látható hűtőborda elölről -36 fokos sugárzási szögben kapható -magas lumenhatékonyság -15 000 óra átlagos névleges élettartam -3 év garancia-hez készült, kiváló minőségű nyomtatási megoldást kínál. Tökéletes választás azok számára, akik megbízható teljesítményre vágynak. -kompakt, energiatakarékos és kivételes értékű LED GU10 lámpa -a halogén GU10 lámpával megegyező formájú és méretű -Compact Cluster SMD technológia, amely nagy hatékonyságot tesz lehetővé halogén megjelenéssel -csökkentett látható hűtőborda elölről -36 fokos sugárzási szögben kapható -magas lumenhatékonyság -15 000 óra átlagos névleges élettartam -3 év garancia
| Termék ID: | #6027540 |
| Cikkszám: | 29179 |
| EAN kód: | 5410288291796 |
| Alcsoport: | LED |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energia felhasználás: | 6.2 W |
| Fényáram erőssége / lumen: | 450 lm |
| Foglalat típusa: | GU10 |
| Forma: | spot |
| Szabályozhatóság: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színhőmérséklet típusa: | hideg |