SYLVANIA - RA3 R125 E27 17W (0020966)
0 / 5
0 / 5
Sylvania 0020966 GRO-LUX LED 17W E27 R125, 115fok Grolux Ra3 virágzó növényekhez A termék vásárlása esetén 40 Ft értékű hulladékkezelési díjat számítunk fel termékenként.
| Termék ID: | #6028282 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 400 lm |
| Fényhasznosítás: | 24 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 17 W |
| Sugárzási szög: | 115 ° |
| Szabályozható: | Nem |