SYLVANIA - RA80 E27 14W 4000K 1521lm (0027966)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033952 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1521 lm |
| Fényhasznosítás: | 108 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220 V |
| Névleges teljesítmény: | 14 W |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |