SYLVANIA - RA80 GU10 4.2W 3000K 345lm (0029160)
0 / 5
0 / 5
Sylvania RefLED LED fényforrás, színhőmérséklete 3000K meleg fehér fényű. Színvisszaadási képessége 80%, világítási szöge 36 fok. Fényereje körülbelül egy 50W-os hagyományos izzónak felel meg.
| Termék ID: | #6029615 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 345 lm |
| Fényhasznosítás: | 82 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.2 W |
| Sugárzási szög: | 36 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |