SYLVANIA - REFLED RETRO ES111 V2 13W (140W) 1150LM 3000K (melegfehér) dimmelhető LED fényforrás
0 / 5
0 / 5
Magas teljesítményű LED ES111 lámpa, mely azonos megjelenésű és érzetű, mint a hagyományos Haloegn ES111 lámpa. Teljes üveg kivitel - ez azt jelenti, hogy nincs színütközés a lámpa és a szerelvény között. Magas lumen kimenet - 1150 lm. Stippled lencse a vakítás csökkentéséhez és a halogén fényhatás újrateremtéséhez. 25°-os sugárszög. 87% energia megtakarítás. Dimmelhető. 25,000 órás átlagos értékelt élettartam, ami 12,5-szer hosszabb élettartamot jelent, mint a halogén alternatívák. >100,000X kapcsolási ciklus. Magas lumen hatásfok - 89 lm/W. Jó színvisszaadás - CRI 80. Tulajdonságok:
Teljesítmény: 13W (140W)
Fényáram: 1150 lm
Színhőmérséklet: 3000K
Fényhatékonyság: 89 lm/W
Fényszög: 25°
Dimmelhető: Igen
Színhűségi index (CRI): 80
Vízállóság értékelés (IP): IP20
Élettartam: 25,000 óra (átlagos értékelt élettartam)
Súly: 0.17 kg
| Termék ID: | #6028892 |
| EAN kód: | 5410288291925 |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Fényerő: | 1150lm |
| Fényszög: | 25° |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat: | GU10 |
| Fogyasztás: | 13W |
| Garancia: | 3 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Termék színe: | E5DEDE |