SYLVANIA - RefLED Superia Retro MR16 V2 SL GU5.3 4.3W (35W) 345lm 4000K (semleges fehér) 840 LED SPOT fényforrás
0 / 5
0 / 5
Kompakt, energiatakarékos és kiváló ár-érték arányú termék.
Azonos forma és méret, mint a halogén MR16 izzó.
Kompakt Cluster SMD technológia, amely lehetővé teszi a magas hatékonyságot a halogén megjelenés mellett.
Csökkentett látható hűtőborda az elülső részen.
Magas lumen hatékonyság.
12V AC/DC.
Átlagosan 25 000 órás élettartam.
3 év garancia.
| Termék ID: | #6033093 |
| EAN kód: | 5410288292281 |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Fényerő: | 345lm |
| Fényszög: | 36° |
| Feszültség: | 12V |
| Foglalat: | GU5.3 |
| Fogyasztás: | 4.3W (35W) |
| Garancia: | 3 év |
| Színhőmérséklet: | 4000K |