SYLVANIA - ToLEDo LIFESTYLE T180 GL SL E27 4W (25W) 250lm 2000K (melegfehér) LED-es design fényforrás
0 / 5
0 / 5
Új, csúcstechnológiás dizájner lámpák dekorációs és vendéglátói alkalmazásokhoz Rendhagyó kialakítás, amely jól néz ki és bekapcsolva is Rugalmas LED izzószálas konstrukció A fényerő-szabályozás segít a világítási jelenet változatossá tételében, mivel a lámpák 100%-ról 10%-ra tompíthatók, és csökkenthető az energiafogyasztás fogyasztás Alacsony fogyasztás - csak 4 W Lumen teljesítmény - 150 lm 2000 K színhőmérséklet a meghitt hangulat megteremtéséhez Jó színvisszaadás - CRI 80 15 000 óra átlagos névleges élettartam. 15-ször tovább bírja, mint az izzólámpák. Tökéletesen kiegészíti a Sylvania E27 SylPendant termékcsaládot sárgaréz, réz, fehér és fekete kivitelben. Omni-irányú fényeloszlás Több mint 100 000X kapcsolási ciklus 3 év garancia
| Termék ID: | #6030633 |
| EAN kód: | 5410288299846 |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Fényerő: | 250lm |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat: | E27 |
| Fogyasztás: | 4W (25W) |
| Garancia: | 3 év |
| Színhőmérséklet: | 2000K |