SYLVANIA - ToLEDo Retro CANDLE V5 CL SL E14 4.5W (40W) 470lm 2700K (melegfehér) 827 LED-es design fényforrás
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033973 |
| EAN kód: | 5410288293738 |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Fényerő: | 470lm |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat: | E14 |
| Fogyasztás: | 4.5W (40W) |
| Garancia: | 3 év |
| Színhőmérséklet: | 2700K |