SYLVANIA - ToLEDo Retro GLS V5 CL SL E27 7W (60W) 806lm 2700K (melegfehér) 827 LED-es design fényforrás
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030267 |
| EAN kód: | 5410288293271 |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Fényerő: | 806lm |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat: | E27 |
| Fogyasztás: | 7W (60W) |
| Garancia: | 3 év |
| Színhőmérséklet: | 2700K |