SYLVANIA - ToLEDo Retro ST64 V5 GL SL E27 4.5W (40W) 420lm 2500K (melegfehér) 825 LED-es design fényforrás
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030822 |
| EAN kód: | 5410288293103 |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Fényerő: | 420lm |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat: | E27 |
| Fogyasztás: | 4.5W (40W) |
| Garancia: | 3 év |
| Színhőmérséklet: | 2500K |