TOMI 5W=33W 360 lumen GU10 LED szpot melegfehér 2évG Kanlux
0 / 5
0 / 5
A TOMI GU10/230V-os 5W LED szpotok kiválóan alkalmasak otthoni felhasználásra. Fényereje 33 W-os normál/halogén égőével ér fel. Előnyük, hogy mindössze 5W fogyasztással rendelkeznek. Méretük megegyezik a halogén szpotokéval. Építse be álmennyezetbe ezüst metál, fehér, vagy egyéb színű lámpatesttel(LC-1, LC-2, ARGUS) és a szükséges GU10-es aljzattal: Lámpatestek, LED szpot beépítőkeretek . Ajánlás: Oszlopok, kandallók, dísztárgyak, vitrinek kiemelésére. Éjszakai-, dísz-, hangulatvilágításnak és jelzőfénynek. Különböző színű GU10 LED szpot izzók kombinálásával igazán hangulatos fényhatásokat érhet el. Több szpotból létrehozhat különböző alakzatokat, pl. : kört, ellipszist, csillagot, figurákat, vagy bármit a mennyezeten.
| Termék ID: | #6030002 |
| Búra típusa: | lencse |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 20.000 óra |
| Fényáram: | 360 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | GU10/230V, bajonett záras |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | víztiszta üveg |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 50 mm átmérő /55 mm hossz |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér, 3000 Kelvin |
| Szórásszög: | 120° |
| Teljesítményfelvétel: | 5 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP40, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |