Toolight - Szerszámlámpa - LED hideg izzó E-27 230V 13W 1400lm 13891, OSW-01010 (OSW-01010)
0 / 5
0 / 5
Szerszámlámpa - LED hideg izzó E-27 230V 13W 1400lm 13891, OSW-01010 Lista A villanykörte egy kombináció VEZETTE a hagyományos izzó megjelenésével. Matt. A LED izzók a jelenleg használt legmodernebb világítási típusok. Az energiatakarékos izzókhoz képest még alacsonyabb energiafogyasztás és nagyon hosszú várható munkaidő jellemzi őket. Mi több, az elfogyasztott energia mennyisége VEZETTE Az izzók az idő múlásával keveset változnak, így sikeresen használhatók a fürdőszobában vagy a folyosón. Ez a megoldás környezetbarátabb is, mert nem tartalmaz higanyt. technikai paraméterek Erő: 13 WATTOV Felhasznált szál: E27 Intelligens technológia: Nem meghatározott Színhőmérséklet: - Fényáram: 1400 lm Átmérő: 60 mm Hossz 118 cm védelem: IP20 Modell: WOJ 13892 Színvisszaadási index (CRI): RA> 80 Buborék alakja: Körte alakú Szabályozható: Nem Sugárzási szög: 200 ° Energiaosztály: A + Energiafogyasztás 1000 óra alatt: 5 kWh Átlagos névleges élettartam: 17000h
| Termék ID: | #6029294 |
| Cikkszám: | OSW-01010 |
| EAN kód: | 5907418765796 |
| Átlag élettartam: | 17000h |
| átmérő: | 60 mm |
| Biztonsági szint: | IP20 |
| Energia fogyasztás 1000 órára: | 5 kWh |
| Energia osztály: | A + |
| Fény áramlási szög: | 200 ° |
| fény szín: | hideg |
| Forma: | Hruška |
| Hosszúság: | 118 |
| Menet típusra: | E27 |
| Model: | WOJ 13892 |
| Szín átadási index (CRI): | RA> 80 |
| Teljesítmény: | 13 W |
| Variánsok: | --- |
| Világosság: | 1400 lm |