Toolight - Szerszámlámpa - LED hideg izzó E-27 230V 5W 350lm 13272, OSW-01003 (OSW-01003)
0 / 5
0 / 5
Szerszámlámpa - LED hideg izzó E-27 230V 5W 350lm 13272, OSW-01003 Lista VEZETTE KUKORICACSŐ buborék alakú izzó, teljesítmény 5W, kupak E27. Az izzó hideg fényt ad. A villanykörte egy kombináció VEZETTE a hagyományos izzó megjelenésével. Matt. A LED izzók a jelenleg használt legmodernebb világítási típusok. Az energiatakarékos izzókhoz képest még alacsonyabb energiafogyasztás és nagyon hosszú várható munkaidő jellemzi őket. Mi több, az elfogyasztott energia mennyisége VEZETTE Az izzók az idő múlásával keveset változnak, így sikeresen használhatók a fürdőszobában vagy a folyosón. Ez a megoldás környezetbarátabb is, mert nem tartalmaz higanyt. technikai paraméterek Erő: 5 WATTOV Felhasznált szál: E27 Intelligens technológia: Nem meghatározott Színhőmérséklet: 3000 K Fényáram: 350 lm Átmérő: 60 mm Hossz 112 cm védelem: IP20 Modell: WOJ13271 Színvisszaadási index (CRI): RA> 80 Buborék alakja: Körte alakú Szabályozható: Nem Sugárzási szög: 270 ° Energiaosztály: A +
| Termék ID: | #6027440 |
| Cikkszám: | OSW-01003 |
| Átlag élettartam: | 17000h |
| átmérő: | 60 mm |
| Biztonsági szint: | IP20 |
| Energia fogyasztás 1000 órára: | 5 kWh |
| Energia osztály: | A + |
| Fény áramlási szög: | 270 ° |
| fény szín: | 3000 K |
| Forma: | Hruška |
| Hosszúság: | 112 |
| Menet típusra: | E27 |
| Model: | WOJ13271 |
| Szín átadási index (CRI): | RA> 80 |
| Teljesítmény: | 5 W |
| Világosság: | 450 lm |