Toolight - Szerszámlámpa - LED hideg izzó E-27 230V 6W 500lm Candle 13062, OSW-01020 (OSW-01020)
0 / 5
0 / 5
Szerszámlámpa - LED hideg izzó E-27 230V 6W 500lm Candle 13062, OSW-01020 Lista A LED izzók a jelenleg használt legmodernebb világítási típusok. Az energiatakarékos izzókhoz képest még alacsonyabb energiafogyasztás és nagyon hosszú várható munkaidő jellemzi őket. Mi több, az elfogyasztott energia mennyisége VEZETTE Az izzók az idő múlásával keveset változnak, így sikeresen használhatók a fürdőszobában vagy a folyosón. Ez a megoldás környezetbarátabb is, mert nem tartalmaz higanyt. technikai paraméterek Erő: 6W Felhasznált szál: E27 Intelligens technológia: Nem meghatározott Színhőmérséklet: 5700-6500 K Fényáram: 500 lm Átmérő: 37 Hossz 100 cm védelem: Egyéb Modell: WOJ 13062 Színvisszaadási index (CRI): RA> 80 Buborék alakja: Gyertya Szabályozható: Nem Sugárzási szög: 160 Energiaosztály: A + Energiafogyasztás 1000 óra alatt: - Átlagos névleges élettartam: -
| Termék ID: | #6028717 |
| Cikkszám: | OSW-01020 |
| Átlag élettartam: | - |
| átmérő: | 37 |
| Biztonsági szint: | Iné |
| Energia fogyasztás 1000 órára: | - |
| Energia osztály: | A + |
| Fény áramlási szög: | 160 |
| fény szín: | 5700-6500 K |
| Forma: | Sviečka |
| Hosszúság: | 100 |
| Menet típusra: | E27 |
| Model: | WOJ 13062 |
| Szín átadási index (CRI): | RA> 80 |
| Teljesítmény: | 6W |
| Variánsok: | --- |
| Világosság: | 500 lm |