Toolight - Szerszámlámpa - LED izzó E-14 230V 8W 620lm, meleg fény, OSW-03201 (OSW-03201)
0 / 5
0 / 5
Szerszámlámpa - LED izzó E-14 230V 8W 620lm, meleg fény, OSW-03201 Lista A LED izzók a jelenleg használt legmodernebb világítási típusok. Az energiatakarékos izzókhoz képest még alacsonyabb energiafogyasztás és a nagyon hosszú munkaidő jellemzi őket. Ráadásul a LED izzók által fogyasztott energia mennyisége az idő múlásával alig változik, így sikeresen használhatók a fürdőszobában vagy a folyosón. Ez a megoldás környezetbarátabb is, mert nem tartalmaz higanyt. technikai paraméterek Erő: 8W Felhasznált szál: E14 SMART technológia: Nem meghatározott Színhőmérséklet: 3000 K Fényáram: 620 lm Átmérő: 38 Hossz 110 cm védelem: Egyéb Modell: WOJ 14225 Színvisszaadási index (CRI): RA> 80 Buborék alakja: Gyertya Szabályozható: Nem Sugárzási szög: 160 Energiaosztály: A + Energiafogyasztás 1000 óra alatt: - Átlagos élettartam: 17000 óra
| Termék ID: | #6033824 |
| Cikkszám: | OSW-03201 |
| Átlag élettartam: | 17000 h |
| átmérő: | 38 |
| Biztonsági szint: | Iné |
| Energia fogyasztás 1000 órára: | - |
| Energia osztály: | A + |
| Fény áramlási szög: | 160 |
| fény szín: | 3000 K |
| Forma: | Sviečka |
| Hosszúság: | 110 |
| Menet típusra: | E14 |
| Model: | WOJ 14220 |
| Szín: | meleg |
| Szín átadási index (CRI): | RA> 80 |
| Teljesítmény: | 8W |
| Variánsok: | --- |
| Világosság: | 620 lm |