Toolight - Szerszámlámpa - LED IZZÓ E-27 4W 400lm 2700K 230V 14074, OSW-01031 (OSW-01031)
0 / 5
0 / 5
Szerszámlámpa - LED IZZÓ E-27 4W 400lm 2700K 230V 14074, OSW-01031 Technikai paraméterek: Erő: 4W Felhasznált szál: E27 Intelligens technológia: Nem meghatározott Színhőmérséklet: 2700 K Fényáram: 400 lm Hossz 72 cm Modell: WOJ + 14074 Színvisszaadási index (CRI): RA> 80 Buborék alakja: labda Szabályozható: Nem Sugárzási szög: 300 Energiaosztály: A ++ Energiafogyasztás 1000 óra alatt: 4 kWh Gyártó: Szerszámlámpa
| Termék ID: | #6030098 |
| Cikkszám: | OSW-01031 |
| Energia fogyasztás 1000 órára: | 4 kWh |
| Energia osztály: | A ++ |
| Fény áramlási szög: | 300 |
| fény szín: | 2700K |
| Forma: | Guľa |
| Hosszúság: | 72 |
| Menet típusra: | E27 |
| Model: | WOJ+14074 |
| Szín átadási index (CRI): | RA> 80 |
| Teljesítmény: | 4W |
| Variánsok: | --- |
| Világosság: | 400 lm |