Toolight - Szerszámlámpa - LED izzó semleges fénnyel G9 7W 770lm 230V PREMIUM 14164, OSW-01118 (OSW-01118)
0 / 5
0 / 5
Szerszámlámpa - LED izzó semleges fénnyel G9 7W 770lm 230V PREMIUM 14164, OSW-01118 technikai paraméterek Erő: 7 WATTOV Felhasznált szál: G9 Intelligens technológia: Igen Színhőmérséklet: 4000 K Fényáram: 770lm Átmérő: 21 mm Hossz 70 cm védelem: Egyéb Modell: WOJ + 14164 Színvisszaadási index (CRI): RA> 80 Buborék alakja: Kapszula Szabályozható: Nem meghatározott Sugárzási szög: 270 Energiaosztály: A ++ Energiafogyasztás 1000 óra alatt: 7 kWh Átlagos névleges élettartam: 1000 óra
| Termék ID: | #6032597 |
| Cikkszám: | OSW-01118 |
| Átlag élettartam: | 1000 h |
| átmérő: | 21mm |
| Biztonsági szint: | Iné |
| Energia fogyasztás 1000 órára: | 7kWh |
| Energia osztály: | A ++ |
| Fény áramlási szög: | 270 |
| fény szín: | 4000K |
| Forma: | Kapsula |
| Hosszúság: | 70 |
| Menet típusra: | G9 |
| Model: | WOJ+14164 |
| Smart technológia: | SMART technológia |
| Szín átadási index (CRI): | RA> 80 |
| Teljesítmény: | 7 W |
| Variánsok: | --- |
| Világosság: | 770lm |