Toolight - Szerszámlámpa - LED izzó, semleges fény G9 4W 440lm 230V PREMIUM 14434, OSW-01116 (OSW-01116)
0 / 5
0 / 5
Szerszámlámpa - LED izzó, semleges fény G9 4W 440lm 230V PREMIUM 14434, OSW-01116 technikai paraméterek Erő: 4 W Felhasznált szál: G9 Intelligens technológia: Igen Színhőmérséklet: 4000 K Fényáram: 440lm Átmérő: 20 mm Hossz 57 cm védelem: Egyéb Modell: WOJ + 14434 Színvisszaadási index (CRI): RA> 80 Buborék alakja: Kapszula Szabályozható: Nem meghatározott Sugárzási szög: 270 Energiaosztály: A ++ Energiafogyasztás 1000 óra alatt: 4 kWh Átlagos névleges élettartam: 1000 óra
| Termék ID: | #6030024 |
| Cikkszám: | OSW-01116 |
| Átlag élettartam: | 1000 h |
| átmérő: | 20mm |
| Biztonsági szint: | Iné |
| Energia fogyasztás 1000 órára: | 4kWh |
| Energia osztály: | A ++ |
| Fény áramlási szög: | 270 |
| fény szín: | 4000K |
| Forma: | Kapsula |
| Hosszúság: | 57 |
| Menet típusra: | G9 |
| Model: | WOJ+14434 |
| Smart technológia: | SMART technológia |
| Szín átadási index (CRI): | RA> 80 |
| Teljesítmény: | 4 W |
| Variánsok: | --- |
| Világosság: | 440lm |