TP-Link - KL130
0 / 5
0 / 5
COMMUNICATIONWi-Fi ProtocolIEEE 802.11b/g/nWi-Fi Frequency2.4GHzKasa App System RequirementiOS 10 or Android 4.4 or higherWi-Fi RequirementsSecured home Wi-Fi connection requiredÁLTALÁNOSTanúsítványokCE, RoHSCsomagolás tartalma(1) Kasa Smart Light Bulb, Multicolor (1) Quick Start GuideOperating Temperature-15 ºC~ 40 ºC (5°F ~ 104°F )Operating Humidity10%~90%RH, Non-condensingIzzófoglalatE27Tömeg0.30 4 lb (0.138kg)Product Dimensions2.36 x 4.76 in (60 x 121 mm)Csomagolás mérete3.46 x 2.83 x 5.91 in (88 x 72 x 150 mm)MŰKÖDÉSI ÁLLAPOTÁllíthatóYes (via app and cloud only)Tipikus fénykibocsájtás (Lumen)800lmTeljesítmény (Tényleges áramfelvétel Wattban)10WSzínhőmérséklet (Kelvin)2500K-9000KNévleges bemeneti feszültség220-240V, 50/60HzFénykibocsájtás230 Degrees TypicalSzabályozhatóYes (via app and cloud only)Color ChangingYes (via app and cloud only)
| Termék ID: | #6028784 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 800 lm |
| Fényhasznosítás: | 80 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220 V |
| Névleges teljesítmény: | 10 W |
| Sugárzási szög: | 230 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Típus: | LED izzó |