Trust - 71144
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Trust Modell: 71144 Leírás: Vezeték nélküli dimmelhető LED izzó amelyet közvetlenül vezérelhet bármelyik Trust Smart Home távirányító vagy vezeték nélküli falikapcsoló segítségével Főbb Jellemzők Vezérelje ezt a LED izzót vezeték nélkül bármelyik Trust Smart Home vezeték nélküli fali kapcsolóval vagy távirányítóval. Nincs szükség további eszközökre
Takarítson meg pénzt és energiát ezzel az A+ energiaosztályú izzóval
Meleg fehér szín egy kellemes hangulathoz az Ön otthonában
Széles tartományban dimmelhető (10-100%)
Könnyen beépíthető bármelyik E27 foglalatba
Nagy intenzitású 806 lumen fény (9 Watt egyenértékű 60 Watt teljesítményű hagyományos izzóval
Költséghatékony megoldás: nincs szükség további dimmelést végző eszközre
Az égő élettartama kb. 20000 óra
| Termék ID: | #6029274 |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 806 lm |
| Fényhasznosítás: | 90 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Szabályozható: | Igen |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |