Tungsram - 3, 5W 4000K 35° GU10 LED fényforrás Tungsram (TUNG 93118613)
0 / 5
0 / 5
LED Start GU10 3.5W(35) 840 35° TU
| Termék ID: | #6030668 |
| Beérkezési idő: | Raktáron |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 300 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm x 56mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 35° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 3,5W |