Tungsram - 8, 8W 4000K E27 LED fényforrás Tungsram (TUNG 93122324)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029684 |
| Beérkezési idő: | 3-10 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 840 Lumen |
| Fényforrás alakja: | gömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 60mm x 102mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 160° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 8,8W |