V-TAC - A60 E27 11W (2752)
0 / 5
0 / 5
Applikációval vezérelhető LED fényforrás. Egyszerű használat mobiltelefon segítségével. RGB és Meleg fehér színhőmérséklet állítható. Applikációhttps://play. google. com/store/apps/details?id=com. vtac. smart Led izzóink energiatakarékosságuknak és szép fényüknek köszönhetően minden háztartás és iroda kedvelt világítástechnikája. Elérhető hideg fehér, meleg fehér valamint nappali fehér színhőmérsékletekben. De akár átmenet állítható is ( dimmelhető). Az E27-es foglalat, más néven normál foglalat a legelterjedtebb típus. Működési teljesítmény: 11WEgyenértékű teljesítmény:80 WFeszültség: AC:100-240V, 50HzFényerősség: 1 055 lumenEnergiatakarékosság:A+Garancia: 5 évCRI: min. 80IP minősítés: IP20Világítási szög: 200 fokAnyaga: thermal plasticMéret: 120 mm x 60 mmÉlettartam: 25.000 óracikkszám:v-2752 További információra lenne szüksége? Szívesen segítünk! Keresse elérhetőségeinket a Kapcsolat menüpont alatt Tudta? Nettó 100.000 forintot meghaladó vásárlás felett 5% kedvezményt kap árainkól!
| Termék ID: | #6029729 |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1055 lm |
| Fényhasznosítás: | 95 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 11 W |
| Sugárzási szög: | 200 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |