V-TAC - E14 4W 6400K 400lm VT-1835 (44941)
0 / 5
0 / 5
A hagyományos körte izzók leváltására születtek meg a Filament, azaz izzószálas LED fényforrások. Ezek a fényforrások megszólalásig hasonlítanak a hagyományos izzókra, a különbség csupán, hogy sárga Chip On Glass LED került beépítésre. Egy hagyományos izzószálas lámpa kb. 10-20 lumen fényáramot képes előállítani egy Watt befektetett energiával, míg ez a LED típus 80-110 lument. A LED izzó a legenergiatakarékosabb fényforrás. A LED fényforrások lettek a tökéletes alternatívái a régi izzószálas égőknek és a kompakt fénycsöveknek egyaránt. Hosszú élettartammal rendelkeznek, melyet az állandó kapcsolgatás sem csökkent. Felkapcsolás után teljes fénnyel, azonnal világítanak. A hagyományos és a kompakt fénycsövekkel szemben nem égnek ki, kizárólag a fényerő csökkenését tapasztaljuk elhasználódásukkor. A viszonylag magasabb vételár hamar megtérül a fogyasztásban.
| Termék ID: | #6028872 |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 400 lm |
| Fényhasznosítás: | 100 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 6400 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |