V-TAC - E27 A60 2700K 42591
0 / 5
0 / 5
Bura kiviteleÁtlátszóLED lámpa típusKisgömbFoglalatE27Feszültség230 Volt (50/60Hz)Teljesítmény4 WattKiváltott fényforrás teljesítménye40 WattSzínhőmérsékletMeleg fehér (2700-3200 K)Színvisszaadási index (CRI) 80, melyek már kiváló színlátást adnak, azonban speciális területeken (orvoslás, fotózás, labor, stb. ) szükség lehet a magasabb CRI értékű fényforrásokra. ">RA>80Fényáram (fényerő)400 lumenEnergiahatékonyság100 lumen/WattSugárzási szög (°)300 °LED chip típusFilament COG LEDLedek száma4 ledesFényerőszabályzásNem dimmelhetőÉlettartam20000 óraKapcsolási ciklus15000Átmérő60 mmHosszúság107 mmTanúsítványokCE, RoHSEnergiaosztályA++
| Termék ID: | #6033475 |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 400 lm |
| Fényhasznosítás: | 100 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |