V-TAC - G45 E27 5.5W (2755)
0 / 5
0 / 5
ModellszámVT-5124BemenetAC 220-240V, 50HzFoglalatE27Teljesítmény5.5WFényá ram470 Lumen (85.5 Lm/W)LED típusSMDVilágítási szög180°Színvisszaadási-index (CRI)>80AnyagMűanyagÉlettartam30.000 óraKapcsolási élettartam15.000 kapcsolásSzínhőmérsékletRGB+CCT (2700K-6400K) Dimmelhető Nem IP besorolásIP20ApplikációV-TAC Smart Light(Android)(iOS)WiFi Standard2.4GHz (IEEE 802.11 b/g/n)MéretØ45x81mmAlakG45PF>0.4 Okos vezérlés beállítása: 1. lépés: Töltse le a megfelelő applikációt a vezérléshez 2. lépés: Ha a LED világítótest nem villog, kapcsolja fel és le háromszor egymás után, ekkor a LED világítótest elkezd villogni. 3. lépés: Kapcsolja össze a 2.4GHz-es WiFi hálózattal (5GHz hálózattal az eszköz nem tud kommunikálni!) 4. lépés: Adjon nevet a LED világítótestnek és tetszés szerint rendelje hozzá egy szobához. A LED világítótestet most már tudja vezérelni bárhol, bármikor Több LED világítótest szinkronban vezérlése: 1. lépés: Töltse le a Google Home applikációt. (Nem kell külső Home egység, az applikációval is lehet a világítótesteket, kapcsolókat vezérelni) 2. Rendelje hozzá a Home applikáción belül a V-TAC Smart Light applikációt. 3. A LED világítótestek automatikusan megjelennek pár másodperc múlva, így hozzá tudja őket rendelni ahhoz a helyiséghez, amelyikben vannak, és akár így egyszerre vezérelni őket.
| Termék ID: | #6028507 |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 470 lm |
| Fényhasznosítás: | 85 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 5.5 W |
| Sugárzási szög: | 180 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Típus: | LED izzó |