V-TAC - GU10 6.5W 6400K 450lm VT-2108D (7308)
0 / 5
0 / 5
LED Spotlight - 6.5W GU10 White Plastic With Lens 4000K Dimmable 2PCS/Blister Foglalat: GU10 2db/csomag Teljesítmény: 6.5W Feszültség: 220-240V Világítási szög: 38 ° Fényerő: 450 lm Színhőmérséklet: Fehér 6400K Méret: Φ50 x H55 mm LED chip: SMD IP védettség: IP20 Élettartam: 20.000 óra Fényerőszabályzás: IGEN Fényerő megfelel: 40W halogén Garancia: 2 év Megfelelőség: CE, RohS
| Termék ID: | #6032636 |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 450 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Sugárzási szög: | 38 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 6400 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |