V-TAC - GU10 6W 6400K 500lm VT-2107 (7305)
0 / 5
0 / 5
LED Spotlight - 6W GU10 SMD White Plastic 6400K 2PCS/PACK Foglalat: GU10 / 2db/blister Teljesítmény: 6W Feszültség: 220-240V Világítási szög: 110 ° Fényerő: 500 lm Színhőmérséklet: Fehér 6400K Méret: Φ50 x H55 mm LED chip: SMD IP védettség: IP20 Élettartam: 20.000 óra Fényerőszabályzás: NEM Fényerő megfelel: 40W halogén Garancia: 2 év Megfelelőség: CE, RohS
| Termék ID: | #6033342 |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 500 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 110 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 6400 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |