V-TAC - led izzó lámpa E14 ST26 Samsung chip 2W törpe pygmy (21234)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033385 |
| Chip típus: | Samsung |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fényáram: | 180 lumen |
| Fényerő megfelel: | 18W |
| Feszültség: | AC:220-240V,50Hz |
| Foglalat: | E14 |
| IP védettség: | IP 20 |
| Kelvin: | 3 000 Kelvin |
| Méret: | 26 mm x 59 mm |
| Sugárzási szög: | 150 ° |
| Színhőmérséklet: | Meleg fehér |
| Színvisszaadási index (CRI): | >80 |
| Tanúsítványok: | CE, ROHS |
| Teljesítmény: | 2 W |
| Termék típus: | VT-202 |
| Típus: | ST26 |