Videx - 9W 1200K 120° E27 növénynevelő LED fényforrás Videx (LEDM VLE R80FF 09271)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029404 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényáram: | 340 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| Méret: | Hossz: 115 mm, Átmérő: 80 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Teljesítmény: | 9W |