Wojnarowscy - AR111 G53 15W 4000K (WJ0246)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Wojnarowscy gyártótól 6090.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6029665 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | A |
| Fejelés/foglalat: | G53 |
| Fényáram: | 1050 lm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 15 W |
| Sugárzási szög: | 45 ° |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |