Wojnarowscy - E14 2W 2700K (WJ0158)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Wojnarowscy gyártótól 1160.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6030983 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 260 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 2 W |
| Sugárzási szög: | 270 ° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |