Wojnarowscy - E14 6W 3000K (WJ0064)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Wojnarowscy gyártótól 1090.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6028014 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 480 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Típus: | LED izzó |