Wojnarowscy - E27 1W 4000K (WJ0266)
5 / 5
5 / 5
Az 1W-os LED izzó egy klasszikus 5W-os izzóval egyenlőEnergiaosztály: A ++. Megvilágítási szög: 270 °RA> 80 színvisszaadási index. Nem szabályozható.
| Termék ID: | #6030196 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 90 lm |
| Fényhasznosítás: | 90 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 1 W |
| Sugárzási szög: | 270 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |