Wojnarowscy - E27 5W 2400K (WJ0285)
0 / 5
0 / 5
A LED 5W-os izzó a klasszikus 30W-os izzónak felel meg. Energiaosztály: A +. Sugárzási szög: 300 °. Szín-visszaadási index RA > 80. Nem szabályozható.
| Termék ID: | #6033596 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 470 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Színhőmérséklet: | 2400 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |