Wojnarowscy - MR16 GU5.3 6W 4000K (WJ0324)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Wojnarowscy gyártótól 1320.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6030255 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | MR16 |
| Fényáram: | 585 lm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 100 ° |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |