Wojnarowscy - Spectrum G125 E27 4.5W 4000K (WJ0264)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Wojnarowscy gyártótól 4090.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6033872 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 320 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.5 W |
| Sugárzási szög: | 270 ° |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |