ZELUX - Led 9W mosquito repelling bulb (ALBCT-01864)
0 / 5
0 / 5
A Zelux 9W Led fényforrás UV-fény nélküli, így nem vonzza a szúnyogokat, bogarakat, rovarokat, miközben megvilágítja a verandát vagy a teraszt. Az izzó speciális, 570-590 nm hullámhosszú fényt bocsát ki, amely fekete gát hatást fejt ki a szúnyoglátásban, és különleges szerepet játszik a szúnyogok elriasztásában. Nem kell gyógyszert permetezni, füstmentes, szagtalan és tiszta, nem árt az embernek. Akár 120°-os sugárzási szöggel, 630 lumennel, 20 000 órás üzemidővel az izzó- és halogén izzókhoz képest 90%-os árammegtakarítást tesz lehetővé. Nemcsak a szobáját, a folyosót, a garázst, a verandát, a teraszt, világítja meg, hanem megakadályozza, hogy a bogarak hemzsegjenek a fénye körül. A Zelux 9W Led fényforrás UV-fény nélküli, így nem vonzza a szúnyogokat, bogarakat, rovarokat, miközben megvilágítja a verandát vagy a teraszt. Az izzó speciális, 570-590 nm hullámhosszú fényt bocsát ki, amely fekete gát hatást fejt ki a szúnyoglátásban, és különleges szerepet játszik a szúnyogok elriasztásában. Nem kell gyógyszert permetezni, füstmentes, szagtalan és tiszta, nem árt az embernek. Akár 120°-os sugárzási szöggel, 630 lumennel, 20 000 órás üzemidővel az izzó- és halogén izzókhoz képest 90%-os árammegtakarítást tesz lehetővé. Nemcsak a szobáját, a folyosót, a garázst, a verandát, a teraszt, világítja meg, hanem megakadályozza, hogy a bogarak hemzsegjenek a fénye körül.
| Termék ID: | #6028530 |
| Cikkszám: | BCT-01864 |
| EAN kód: | 5999860214441 |
| Csomagolási egység: | 1db, 100db/karton |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Energiaosztály: | G |
| Fényáram: | 630 lumen |
| Feszültség: | 220-240 V |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év |
| Garancia (év): | 2 |
| Garancia (hónap): | 24 |
| IP védelem: | IP20 |
| IP védettség: | IP20 |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Színhőmérséklet: | Yellow 1700K |
| Teljesítmény: | 9W |
| Termék anyaga: | fém/műanyag |
| Termék formája: | A60 gömb |
| Termék hosszúsága: | 8 |
| Termék magassága: | 13 |
| Termék szélessége: | 8 |
| Termék típus: | LED izzó |
| Tulajdonságok: | Klasszikus |
| Világítási szög: | 120 ° |