ZELUX - Led Bright Stick Izzó E14 7W T30 4000K (ZXT307E14WNW) - mamuth
0 / 5
0 / 5
Zelux Led Bright Stick Izzó E14 7W T30 4000K
| Termék ID: | #6032897 |
| Cikkszám: | ADZXT307E14WNW |
| EAN kód: | 5999860214175 |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényáram: | 570 lumen |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat: | E14 |
| GARANCIA: | 2 év |
| IP védettség: | IP20 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Teljesítmény: | 7W |
| TERMÉK ANYAGA: | fém/műanyag |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 12 |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 4 |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,032 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 4 |
| Termék típus: | LED izzó |
| Világítási szög: | 220 ° |